Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT TAMPLARIE PVC ACCESORII DIVERSE

Număr anunț
DA20386328
Autoritate contractantă
COMUNA GEPIU (CUI 16132288)
Furnizor / câștigător
TEO & VANCOS SRL (CUI RO31623181)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850 RON
Valoare atribuită
850 RON
Data publicării
18.05.2018 12:25
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850 RON

din 850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.