Ofertă acceptată Cumpărare directă

Robinet sertar cauciucat corp OVAL PN 16 DN 100

Număr anunț
DA20385721
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02601 (CUI 25974870)
Furnizor / câștigător
PRESTCOM INSTAL SRL (CUI RO14631150)
Cod CPV
42131120-3 · Robinete-vana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
895,48 RON
Valoare atribuită
895,48 RON
Data publicării
18.05.2018 12:03
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

895,48 RON

din 895,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.