Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FLEX 230MMFLEX 230MM
- Număr anunț
- DA20385154
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI MARAMURES (CUI 3627323)
- Furnizor / câștigător
- OTELU-CM SRL (CUI RO2194280)
- Cod CPV
- 42631000-8 · Masini-unelte de finisare a metalelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 458 RON
- Valoare atribuită
- 458 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 11:43
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
458 RON
din 458 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro