Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fereastra PVC cu geam termopan 680*390

Număr anunț
DA20381840
Autoritate contractantă
TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
Furnizor / câștigător
WINFENSTER SYSTEM SRL (CUI 15866987)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,10 RON
Valoare atribuită
252,10 RON
Data publicării
18.05.2018 09:57
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,10 RON

din 252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.