Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizarea lucrărilor de inregistrare sistematică a 185 imobile situate în sectorul cadastral nr. 21

Număr anunț
DA20384655
Autoritate contractantă
COMUNA GHERAESTI (CUI 2613729)
Furnizor / câștigător
TOPO CAD DRÎMBOI SRL (CUI RO28514125)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.327,70 RON
Valoare atribuită
9.327,70 RON
Data publicării
18.05.2018 11:27
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.327,70 RON

din 9.327,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.