Atribuită Cumpărare directă

Servicii de transport persoane cu microbuz 16 LOC PN- Parc ESCALADA GURA HUMORULUI-CS ELENA DOAMNA

Număr anunț
DA36242942
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
Furnizor / câștigător
CEZAR TRANS SRL (CUI 14425800)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.411,76 RON
Data publicării
02.08.2024 14:29
Data finalizării
05.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.411,76 RON