Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE PT INTRETINERE

Număr anunț
DA20381293
Autoritate contractantă
Colegiul Economic "Ion Ghica" Bacau (CUI 4278540)
Furnizor / câștigător
G.I.L.P. COM SRL (CUI RO8589190)
Cod CPV
44520000-1 · Broaste, chei si balamale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191,55 RON
Valoare atribuită
191,55 RON
Data publicării
18.05.2018 09:39
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,55 RON

din 191,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.