Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,0% sub estimat
ACHIZITIE DIRECTA
- Număr anunț
- DA20372356
- Autoritate contractantă
- Algorithm Residential S3 Srl (CUI 37409960)
- Furnizor / câștigător
- HILTI ROMANIA S.R.L. (CUI RO17131957)
- Cod CPV
- 44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 709,05 RON
- Valoare atribuită
- 645,30 RON 9,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.05.2018 12:12
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
645,30 RON
din 709,05 RON estimat
9,0%
Adjudecat la 91,0% din estimat · economie 63,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.