Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere de echipament de terasament cu operator

Număr anunț
DA20385031
Autoritate contractantă
COMUNA VAIDEENI (CUI 2541401)
Furnizor / câștigător
AMPHISBENE SRL (CUI 21294480)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
18.05.2018 11:39
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.