Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparati capitale acoperis caminul cultural Ghenci

Număr anunț
DA20381214
Autoritate contractantă
COMUNA CAUAS (CUI 3896836)
Furnizor / câștigător
LACI & RITA PETZ SRL (CUI 37496508)
Cod CPV
45261211-6 · Lucrari de acoperire cu tigla (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.000 RON
Valoare atribuită
95.000 RON
Data publicării
18.05.2018 09:36
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.000 RON

din 95.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.