Ofertă acceptată Cumpărare directă

Structuri CASTEL

Număr anunț
DA20378130
Autoritate contractantă
OPERA COMICA PENTRU COPII (CUI 15263455)
Furnizor / câștigător
KUNST PRODUCTION SRL (CUI RO26527498)
Cod CPV
45223821-7 · Elemente prefabricate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.388 RON
Valoare atribuită
8.388 RON
Data publicării
17.05.2018 16:01
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.388 RON

din 8.388 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.