Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bazin Vitanajabil 15 mc pentru Sediu Primărie ,comuna Bicaz Chei,județul Neamț

Număr anunț
DA20370542
Autoritate contractantă
COMUNA BICAZ CHEI (PRIMARIA BICAZ CHEI) (CUI 2614406)
Furnizor / câștigător
LUCISERV SRL (CUI RO13859819)
Cod CPV
45252122-9 · Bazine de fermentare pentru ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.695 RON
Valoare atribuită
10.695 RON
Data publicării
17.05.2018 11:07
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.695 RON

din 10.695 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.