Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANTIVIRUS KASPERSKY INTERNET SECURITY 5 DEVICE 1 AN

Număr anunț
DA20367329
Autoritate contractantă
Comuna Mirsid (CUI 4291603)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295 RON
Valoare atribuită
295 RON
Data publicării
17.05.2018 09:16
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

295 RON

din 295 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.