Ofertă acceptată Cumpărare directă

FRIPTURI DIFERITE 05

Număr anunț
DA20377645
Autoritate contractantă
Directia Educatie, Cultura si Tineret Slobozia (CUI 23697412)
Furnizor / câștigător
ATLANTIC SRL (CUI RO3928652)
Cod CPV
55000000-0 · Servicii hoteliere, de restaurant si de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
807,45 RON
Valoare atribuită
807,45 RON
Data publicării
17.05.2018 15:35
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

807,45 RON

din 807,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.