Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare Daewoo Nubira cu nr. de inmatriculare CT16ROL
- Număr anunț
- DA20373141
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- EUROPARTS SERVICES SRL (CUI RO14686414)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375,31 RON
- Valoare atribuită
- 375,31 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 12:46
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
375,31 RON
din 375,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro