Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon DECT fara fir Panasonic KX-TGC310FXB
- Număr anunț
- DA20361823
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC PANCIU (CUI 4350408)
- Furnizor / câștigător
- OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
- Cod CPV
- 32510000-1 · Sistem de telecomunicatii fara fir (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218,48 RON
- Valoare atribuită
- 218,48 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 14:07
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
218,48 RON
din 218,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro