Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stingatoare de incendiu cu CO2 si pulbere
- Număr anunț
- DA20385132
- Autoritate contractantă
- R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
- Furnizor / câștigător
- SERVSTING SRL (CUI RO14490395)
- Cod CPV
- 35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.630 RON
- Valoare atribuită
- 2.630 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 11:42
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.630 RON
din 2.630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro