Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Obiectiv pentru filmari Samyang 100mm T3.1 Macro 1:1 VDSLR - montura Sony
- Număr anunț
- DA20378028
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38651100-4 · Obiective pentru aparate de fotografiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.950,82 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 15:55
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.950,82 RON
din 1.950,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro