Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Obiectiv de tip fisheye Samyang 100mm T3.1 Macro 1:1 VDSLR - montura Sony
- Număr anunț
- DA20377868
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38651100-4 · Obiective pentru aparate de fotografiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950,82 RON
- Valoare finală
- 1.950,82 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 15:47
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 15:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.