Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Statie de calcat cu boiler de inalta presiune Tefal Pro Express Ultimate GV9710E0, 3000W, 7.6 bari,
- Număr anunț
- DA40429356
- Autoritate contractantă
- LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39713510-1 · Fiare de calcat cu aburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.491,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.491,50 RON
- Data publicării
- 19.05.2026 14:46
- Termen limită
- 24.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 07:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.491,50 RON
din 2.491,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro