Atribuită Cumpărare directă

Scaun scaune birou ergonomic mesh lombar 110 kg B4U OFF 907 OFF907 KRING FIT SCB5367 CMX 935 negru

Număr anunț
DA35170477
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DE ARTE NR.5 (CUI 31057333)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.751,60 RON
Data publicării
04.03.2024 13:46
Data finalizării
05.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.751,60 RON