Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de spalat vase Beko BDFN26430X, 14 seturi, 6 programe, Clasa D, HygieneShield, HygieneIntense

Număr anunț
DA40429316
Autoritate contractantă
LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.264,39 RON
Valoare atribuită
1.264,39 RON
Data publicării
19.05.2026 14:44
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 07:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.264,39 RON

din 1.264,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.