Atribuită Cumpărare directă

piese de schimb pentru buldoexcavator Comuna Daneasa

Număr anunț
DA36243750
Autoritate contractantă
COMUNA DANEASA (CUI 5292496)
Furnizor / câștigător
PIESE BULDO S.R.L. (CUI 36463936)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.222 RON
Data publicării
02.08.2024 14:29
Data finalizării
05.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.222 RON