Ofertă acceptată Cumpărare directă

transport persoane

Număr anunț
DA20370243
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
Furnizor / câștigător
INA IMPORT EXPORT SRL (CUI RO7149159)
Cod CPV
60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.500 RON
Valoare atribuită
87.500 RON
Data publicării
17.05.2018 10:57
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87.500 RON

din 87.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.