Atribuită Cumpărare directă

Aparat de curatat cu aburi Karcher SC 3 EasyFix, 1.513-650.0, 1900W, 3.5 bar, incalzire 0.5 min, Al

Număr anunț
DA36243953
Autoritate contractantă
Gradinita "FULG DE NEA (CUI 32108125)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.263,77 RON
Data publicării
02.08.2024 14:29
Data finalizării
05.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.263,77 RON