Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI MENAJ 240L, 10BUC/ROLA

Număr anunț
DA20370284
Autoritate contractantă
Colegiul National Gheorghe Lazar (CUI 4420481)
Furnizor / câștigător
GECOND (CUI RO15697012)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
992 RON
Valoare atribuită
992 RON
Data publicării
17.05.2018 10:59
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

992 RON

din 992 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.