Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutie din lemn pt stocare pt 100 lame histologice, cu registru,coperti negre

Număr anunț
DA20344537
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
44617000-8 · Cutii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,40 RON
Valoare atribuită
167,40 RON
Data publicării
15.05.2018 12:41
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,40 RON

din 167,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.