Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari dLucrari de revizie service centrale termicee revizie service centrale termice
- Număr anunț
- DA20338803
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA (CUI 17989943)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOTERM GRUP SRL (CUI RO14473661)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare finală
- 2.000 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 09:32
- Data finalizării
- 18.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.