Ofertă acceptată Cumpărare directă

Concert Oana Radu

Număr anunț
DA20374570
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE CULTURA SI CREATIE CALARASI (CUI 37208923)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CULTURALĂ "BAMBI MUSIC" (CUI 27829427)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.935 RON
Valoare atribuită
5.935 RON
Data publicării
17.05.2018 13:35
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.935 RON

din 5.935 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.