Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cursuri igiena
- Număr anunț
- DA20347789
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA ALUNIS (CUI 29039955)
- Furnizor / câștigător
- DON CENTRUL DE ACUPUNCTURA SI MEDICINA NATURISTA SRL (CUI RO230999)
- Cod CPV
- 80400000-8 · Servicii de educare a adultilor si alte servicii de invatamant (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 436,15 RON
- Valoare atribuită
- 436,15 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 14:27
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 08:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
436,15 RON
din 436,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro