Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa, foi placinta, cafea,lamai,zahar, biscuiti, pahare

Număr anunț
DA20381172
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
Furnizor / câștigător
MCA COMERCIAL SRL (CUI RO13219828)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87,62 RON
Valoare atribuită
87,62 RON
Data publicării
18.05.2018 09:35
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87,62 RON

din 87,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.