Atribuită Cumpărare directă

Consultanta in Domeniul PR si al Comunicarii

Număr anunț
DA36245302
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
SC CLEAR PR SRL (CUI 29164419)
Cod CPV
79416000-3 · Servicii de relatii cu publicul (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
02.08.2024 14:29
Data finalizării
06.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON