Ofertă refuzată Cumpărare directă

REUMPLERE CARTUS HP CF226A CU INLOCUIRE CIP

Număr anunț
DA20330114
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,22 RON
Valoare finală
67,22 RON
Data publicării
14.05.2018 12:55
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
19.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.