Ofertă refuzată Cumpărare directă

VARZA ALBA/ROSIE

Număr anunț
DA20318138
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MARIN PREDA (CUI 29374186)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI RO2517969)
Cod CPV
03221410-3 · Varza alba (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31,20 RON
Valoare finală
55 RON
Data publicării
11.05.2018 13:29
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
19.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.