Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piept pui dezosat congelat

Număr anunț
DA20378718
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE ROMANESCU DOROHOI (CUI 29178562)
Furnizor / câștigător
SUPERSTAR COM SRL (CUI RO5020823)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550,50 RON
Valoare atribuită
550,50 RON
Data publicării
17.05.2018 17:57
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
19.05.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550,50 RON

din 550,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.