Ofertă refuzată Cumpărare directă

Piept pui dezosat fara piele romanesc

Număr anunț
DA20326342
Autoritate contractantă
GRADINITA PP NR. 39 (CUI 36494142)
Furnizor / câștigător
DULCISIMO LIF SRL (CUI RO31486777)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293,60 RON
Valoare finală
293,60 RON
Data publicării
14.05.2018 11:12
Termen limită
19.05.2018 17:00
Data finalizării
19.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.