Ofertă refuzată
Cumpărare directă
IRIS SB E A SRC - SABOTI DE PROTECTIE NUMAR DE REFERINTA: IRIS
- Număr anunț
- DA20334245
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 TG.OCNA (CUI 29128114)
- Furnizor / câștigător
- MARVEL SRL (CUI RO13858023)
- Cod CPV
- 18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76,79 RON
- Valoare finală
- 76,79 RON
- Data publicării
- 14.05.2018 14:50
- Termen limită
- 19.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.