Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare materialele cuprinse în loturile 8, 17 și 19 din anunțul ADV1009641

Număr anunț
DA20386664
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01145 (CUI 27741219)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.675,40 RON
Valoare atribuită
4.675,40 RON
Data publicării
18.05.2018 12:38
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 16:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.675,40 RON

din 4.675,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.