Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 24,2% sub estimat

SACI MENAJ 35L

Număr anunț
DA20386026
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA REGINA MARIA ARAD (CUI 28312452)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26,40 RON
Valoare atribuită
20 RON 24,2% sub estimat
Data publicării
18.05.2018 12:14
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20 RON

din 26,40 RON estimat 24,2%

Adjudecat la 75,8% din estimat · economie 6,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.