Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a navelor (Rev.2)

Număr anunț
DA20385544
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
Furnizor / câștigător
NAVROM SHIPYARD SRL (CUI RO12028030)
Cod CPV
50241000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a navelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.473,50 RON
Valoare atribuită
131.473,50 RON
Data publicării
18.05.2018 11:57
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131.473,50 RON

din 131.473,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.