Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colantare autocamioane

Număr anunț
DA36246164
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SERVICIULUI PUBLIC DE SALUBRIZARE SECTOR 6 (CUI 46259209)
Furnizor / câștigător
ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI 27929000)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
47.040 RON
Data publicării
05.08.2024 14:29
Data finalizării
07.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.040 RON