Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta multifunctionala
- Număr anunț
- DA20387936
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
- Furnizor / câștigător
- KMP S.R.L. (CUI RO13404043)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378 RON
- Valoare atribuită
- 378 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 13:27
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
378 RON
din 378 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro