Ofertă acceptată Cumpărare directă

Racord WC extensibil, Eurociere

Număr anunț
DA20388127
Autoritate contractantă
S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI RO26161230)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44167400-2 · Tuburi cotite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290,76 RON
Valoare atribuită
290,76 RON
Data publicării
18.05.2018 13:35
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290,76 RON

din 290,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.