Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale pentru intretinere instalatii sanitare si cazarma
- Număr anunț
- DA20386185
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE- U.M. 02587 (INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA AERONAUTICA SI SPATIALA) (CUI 4267028)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.859 RON
- Valoare atribuită
- 9.859 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 12:20
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.859 RON
din 9.859 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro