Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFERTA REPARATIE AMBREIAJ FORD TRANSIT

Număr anunț
DA20387402
Autoritate contractantă
COMUNA BANEASA (CUI 5408818)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE AUTO DEVELOPMENT SRL (CUI RO25999662)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.361,34 RON
Valoare atribuită
4.361,34 RON
Data publicării
18.05.2018 13:07
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.361,34 RON

din 4.361,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.