Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe

Număr anunț
DA20385957
Autoritate contractantă
Directia Fiscala Brasov (CUI 14929823)
Furnizor / câștigător
LELUŢIU AUTO RALLY SRL (CUI 35240375)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.226,51 RON
Valoare atribuită
6.226,51 RON
Data publicării
18.05.2018 12:12
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.226,51 RON

din 6.226,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.