Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii in specialitatea medicina interna

Număr anunț
DA20382720
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
OIŢĂ G. OVIDIU - MEDIC COLABORATOR (CUI 39249792)
Cod CPV
85121200-5 · Servicii prestate de medici specialisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.200 RON
Valoare atribuită
21.200 RON
Data publicării
18.05.2018 10:24
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.200 RON

din 21.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.