Atribuită Cumpărare directă

vopsitorii la interior

Număr anunț
DA36248000
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" SALISTEA DE SUS (CUI 25493184)
Furnizor / câștigător
CONCA GRIG CONSTRUCT SRL (CUI 35278841)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.220 RON
Data publicării
05.08.2024 14:29
Data finalizării
08.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.220 RON