Atribuită Cumpărare directă

DJI Mini 3 Drona 4K HDR cu Telecomanda RC-N1

Număr anunț
DA36248179
Autoritate contractantă
COMUNA LUGASU DE JOS (CUI 4411300)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
34741500-8 · Aparate de antrenament de zbor la sol (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
05.08.2024 14:29
Data finalizării
06.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON