Atribuită Cumpărare directă

R12207/01.08.2024 - COMPRESOR AC KVX40/655K

Număr anunț
DA36248211
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
MONDARCO SERVICE SRL (CUI 26982758)
Cod CPV
42123400-1 · Compresoare de aer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.268 RON
Data publicării
05.08.2024 14:29
Data finalizării
05.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.268 RON